PostHeaderIcon Nowe doświadczenia, nowe medale

Nasza aktywność na polach wszelakich nie maleje, choć ze względu na kontuzję Łukasza nabrała nieco nowego wymiaru. Zamiast triathlonów – ciekawe doświadczenia sportowe – jeszcze bardziej rodzinnie. Po raz pierwszy wystartowaliśmy wspólnie w zawodach pływackich. Dla dziewczynek to nic nowego, bo w szkole raz na jakiś czas uczestniczą w takich imprezach. Za to dla nas – zupełna nowość. Podeszliśmy jednak do sprawy z humorem i na luzie, dlatego też świetnie się bawiliśmy.

Medale_1Po wczorajszym kibicowaniu podczas  Lease Plan II Otwarte Mistrzostwa Warszawy & Grand Prix Polski, gdzie dziewczynki wzięły udział w wyścigu dla dzieci do lat 14 SPLASH i odniosły sukces (II i III miejsce) i z radością odebrały wspaniałe nagrody, przyszedł czas na start w Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka – Mistrzostwa Wesolandii.

Najpierw ścigały się dzieci najmłodsze, z godzinnym opóźnieniem wystartowały dzieci z interesujących nas roczników – 2004-2006, no i sztafety rodzinne. Dziewczynki płynęły po 25 m kraulem i grzbietem; start rodzinny zakładał 25 metrów w wykonaniu rodzica i 25 w wykonaniu dziecka. Wystawiliśmy 2 teamy – pierwsza drużyna składała się z Ady i ze mnie – obie solidarnie płynęłyśmy żabką, zatem przypadło nam zaszczytne 8. miejsce (mówiąc inaczej – 1. od końca). Nasza druga ekipa, złożona z Łukasza i Igi spisała się znacznie lepiej – otarli się o podium, zajmując 4. miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Ada zajęła 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej (niestety zaszła jakaś pomyłka podczas sumowania wyników i dopiero po odczytaniu wszystkich miejsc okazało się, że jednak podium, a nie wyróżnienie, jak odczytano na początku), Iga – 4.

Z dwoma medalami, dwiema statuetkami i czterema dyplomami wróciliśmy do domu, zastanawiając się, w jakich by tu jeszcze zawodach wystartować. I tylko nasza konstrukcja z medalami zaczyna powoli skrzypieć…

Medale_2

2 Komentarzy z “Nowe doświadczenia, nowe medale”

Zostaw komentarz

 
Kalendarz
Czerwiec 2015
P W Ś C P S N
« maj   sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwum